Trudnoca

minza984

Posovani, nismo imali seksualni odnos nego smo samo se ''trljali'' da tako kazem polnim organima da smo nekako oboje ''ovlazili'' ili kako to da kazem, par puta sam gurao u vaginu ali samo do himena i nisam ga probijao.

da li je moguce da se tako moze zatrudniti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće. Dječače savjetujem da se educirate da pitanja poput vašim bude čim manje na ovom forumu.

minza984

Moju devojku bole ledja (nekad u dnu ali vise u gornjem delu nize vrata tj gde su ramena) i nekako cesce kao da ide u wc a rekli ste mi da nije trudna po onome sto sam vam napisao, sta mislite za sta su ova dva simptoma

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno ima mokraćnu infekciju. Neka se javi liječniku opće medicine.

minza984

Imam smedji iscjedak i dobila sam mengu ali krv mi ide samo kad odem da vrsim malu nuzdu i napnem se onda bas izadje dosta krvi. Da li imam razlog za paniku i sta bi to moglo biti? Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite ginekologu, odavde ne mogu znati.