Trudnoca

atana0

Poštovani,
Početkom 11. mjeseca imala sam smeckasti iscjedak. Grav. hbd 9+1.
Gin. nalaz: u rodnici smedji iscjedak, porcija održana, cc zatvoren, uterus veličinom za amenoreju.
UZV u kavumu vitalan plod, CRL-24mm- plod veličinom za amenoreju. Iza ploda hematon 9x5mm. Dg: Ab. imminens. Th: duphaston 2x2 i mirovanje.

Nakon tri tjedna (Grav. hbd 11-1)
Gin. nalaz: porcija održana, cc zatvoren, uterus veličinom za amenoreju. UZV u kavumu vitalni plod, CRL-32mm- plod veličinom za 10+1 tjedan gestacije. Morfologija i dinamika uredne. Tanka traka hematoma koji je u resorpciji. GUK profil srednje vrijednosti 5,5. U urinu bakterija E.coli.

Molim Vas da li trebam još mirovati jer hematoma više nema i da li mogu imati spolne odnose?
Što se tice bakterije dobila sam Cefalin 2x1 za 8 dana, danas sam zadnju popila.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Još nemojte neko vrijeme nemojte imati odnose. Hematom se još prikazuje.