Trudnoca ili?

Vmat

Postovani,

Danas, na 20. dan ciklusa mi se pojavio svijetlo smedi iscjedak uz jako malo krvi (ako je bila krv, nekakve nakupine tamno smede boje), jucer sam imala malo naporniji trening te sam navecer osjetila bolove u ledima i zdjelici.
Prije mjesec dana sam popila pilulu za dan poslije, radila sam test na trudnocu na dan ocekivane menstruacije (6.rujna), bio je negativan. Ocekivana menstruacija mi je 4. listopada. Zaista sam zabrinuta. Na sto bi to moglo upucivati?

Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog mnogo stvari može doći u obzir. Od loše fukcije žutog rijela, ciste na jajniku, upale i sl. Pričekajte menstruaciju pa ako se smetnje nastave i nakon menstruacije obratite se svog ginekologu.