trzaji bebe u trudnoci

saradenov

Poštovani
sada sam u 31.tjednu trudnoće. Već nekoliko tjedana osjećam uz normalne pokrete bebe i nagle trzaje, poput vibriranja, udara struje, koji dolaze od bebe. Ne znam kako vam to najbolje opisati, dakle.poput naglih nekontroliranih trzaja.... Sada sam već malo zabrinuta oko toga, pa me zanima sta ti nagli trzaji znaci, jesu li znak nekakve patologije. Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su uredni pokreti djeteta svakodnevno ne treba vas ostalo brinuti.
Senzacije koje imate su od djetetovih kretnji i kretanja plodne vode.