Upala rodnice i vaginalete

Luminus

Poštovani, prošli tjedan sam bila na ginekološkom pregledu. Tjekom pregleda ginekolog mi je rekao da vidi oskudni zuckasto bijeli iscjedak i da to aludira na balterijsku upalu rodnice. Radila sam papa test koj je gotov sljedeci tjedan ali ginekolog mi je propisao polyginax vaginalete koje sam stavljala u rodnicu 6 dana. Potrosila sam kutiju prije tri dana ali iscjedak je jos uvijek tu. To znaci da mi upala nije prisla iakonsam koristila vaginalete? Sta mi je dalje ciniti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekati nalaz PAPA testa pa probat sa drugom terapijom po preporuci ginekologa.