Uranjena menstruacija

amla

Postovanje doktore,
Zadnju menstruaciju sam imala 03.10.17.
I od tada imam smedji iscjedak, da bi 24.10. ponovo dobila "menstruaciju". Nisam imala nikakvih bolova, inace prije nego sto dobijem, bole me jajnici, osjetljive grudi, ovaj put nista. "Menstruacija" traje vec 5 dana, istim tempom mozda danas malo kao da se smanjio njen intezitet, krv je bas crvene boje, nista me ne boli. Nije mi se ovako nesto desavalo nikad prije. Svakih 31-33 dana dobijem, a sada 10 dana prije. Da li je to neka uranjena menstruacija, mozda neka upala, nahlada, ili nesto drugo ? Hvala Vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o blagom disbalansu hormona. ukoliko bi se ponavljalo preporučam da učinite hormonsku analizu.

amla

Postovanje,
Hvala Vam na odgovoru.
Da li da ocekujem jos jednu redovnu menstruaciju ?
Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Iduća menstruacija bi trebala doći uobičajeno.