vodene ciste i neuspjesno svako zacece do sada

Zaza123456zaza

Dobar dan, molim vas mozete li mi vi nekako pomoci. Prije 7 mjeseci su mi otkrili vodene ciste na jajnicima. Pojavilo mi se i jako bijelo pranje cesto neugodnog mirisa. Ja i suprug vec duze od godinu dana pokusavamo dobiti bebu ali se svaki put razocaramo. Moja doktorica mi uporno daje vaginalete sa kantarionovim uljem i caj od matije ali mi nista ne pomaze. Bijelo pranje je i dalje tu kao i ciste. Jako sam zabrinuta. Mozete li mi molim vas reci sta bih mogla uzeti za sve to.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite cervikalne briseve pošto imate iscjedak neugodnog mirisa a i u svrhu obrade neplodnosi.
Ne znam o kakvim cistama se radi. Napišite nalaz UZV-a, i sve osobitosti istih kao i veličine.

Zaza123456zaza

Hvala vam sto ste mi odgovorili doktore. Napisat cu vam posljedni nalaz. Uterus dimenzija 50x32mm, endometri 7,5mm, L.O sa anehogenom cisticnom formacijom 39x38mm sa susp.tecnoscu. D.O sa anehogenom cisticnom formacijom 15x17mm.
Nalaz papa testa:
Zadovoljava za interpretaciju
Atipicne skvamozne celije (ASC)
Neodredjena znacenja (ASC-US)
OPSTA PODJELA: Abnormalne celije
OPISNA DIJAGNOZA-MIKROORGANIZMI: mjesana flora
Reaktivne promjene na celijama zdruzene s upalom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako napravite cervikalne briseve i bris na HPV. Sugeriram i marker ca 125 , te uzv kontrolu nakon sljedeće menstruacije.