Zabrinuta

Cele111

Upravo sam dobila PH nalaz od kiretaze u 9+0
Mesak bio pravilnog oblika,vidjela se zum.kesa sa jasnim eho ploda..Srcana akcija nije ustanovljena
Ph nalazi glasi

Materijal je obiman i sastoji se od komada ocuvane decidue sa dosta stanica sinicicio i citotrofoblasta ,te komada endometrijuma u kasnoh sekreciji sa izrazenim Arias- stella fenomenom..
Medju ugruscima krvi na nekim mjestima nalaze se vrlo sitne horijalne resice koje su avaskularizirane
Diferencijalno dijagnosticki u obzir dolazi parcijalna mola.

Molim vas ako mozete da mi ph nalaz protumacite..Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

PHD nalaz nam uglavnom ne govori o uzroku pobačaja. No kod vas ne nađena pacijalna mola hidatidosa.
Sugeriram kontroni UZV nakon 10 dana od zahvata i kontrolni beta HCG.

miki 5

Postovani
U 13.sam tjednu trudnoce. Po preporuci doktora pijem vec 10tak dana elevit pronatal. Od tada imam izuzetno tamnu stolicu. U nuspojavama se to navodi kao mogucnost. Da li da prekinem sa konzumiranjem ili ih mogu bez straha nastaviti piti?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Konzumirajte dalje . To je od željeza iz tog vitaminskog preparata.