Zabrinuta

leptirica94

Pozdrav,
Pre nekoliko dana sam osetila nesto nalik golicanju (svrab) na ulazu u vaginu,ali nista preterano,sekret mi je normalne boje i mirisa,i nema nikakvih promena.Zanima me sta bi moglo biti? Takodje pre 11 dana sam prvi put spavala sa deckom,s tim da mi je sutradan menstruacija poranila,tj.dobila sam 2.11.,a trebala sam 7.11.
Pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o gljivicama. Savjetujem neku od antimikotičnih krema koje možete dobiti u ljekarni i bez recepta. Menstruacije ne moraju uvijek dolaziti u isto vrijeme.