zuto-zeleni iscjedak

paula-g

Postovani dr!Otisla sam gin.kako ste mi i rekli.Dijagnoza je vaginitis acuta.Terapija je doksiciklin za mene i supruga 2X1,i dvije kutije vaginaleta 10X500mg-2 puta tjedno.E mene sada zanima dali je terapija ok,s obzirpm da mi je u ljekarnoj receno da mi je trebao dati samo jednu kutiju vaginaleta,nije im jasno zasto dvije,pa bih vas molila vase misljenje.Iskoristiti samo jednu ili potrositi obadvije kutije kako mi je receno?Zaboravih napisati da sam dobila medazol vag.Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, mislim da vam je jedna kutija vaginaleta sasvim dovoljna. Nakon što završite terapijom savjetujem preparate za obnovu flore rodnice.