Klinička farmakologija s toksikologijom

Peruvijanski balzam?

Martina

Štovani,
mojoj mami (50 godina) je testovima ustanovljena alergija na Peruvijanski balzam. Povremeno ima pukotinice, zareze po prstima na rukama. Zanima nas gdje se sve nalazi taj Peruvijanski balzam, da ga zna izbjegavati i što je to uopće?
Hvala na odgovoru.

Dr. Viola Macolić Šarinić

Možda bi dobro bilo pitati farmaceute (ljekarnike) koji rade balzame i masti o tome gdje se sve navedeni balzam nalazi.

Srdačno
dr Viola Macolić Šarinić