U Hrvatskoj je u zadnja 24 sata evidentirano pet novooboljelih od COVID-19, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare Nacionalnog stožera civilne zaštite. Na konferenciji je rečeno da je u Splitu preminula bolesnica, 1960. godište, koja je bila kronični bolesnik, a kasnije je stigla i vijest da je preminuo i 84-godišnji korisnik Doma za starije osobe u Dubrovniku.