Iscjedak

Aniicka24

Pozdrav.. Imam pitanje..vec dva dana imam iscjedak koji je rastezljiv,zuckast i dugacak..da li je to neka upala ili je to normalno?Nisam to nikad prije imala.. Danas su mi poceli polodni dani no to mi se jucer pojavilo i danas. Mozda su prije poceli plodni..stvarno ne znam..Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u vrijeme plodnih dana iscjedak je obilan, vodenast i rastezljiv. Ukoliko bi taj iscjedak potrajao ili se javili simptomi kao što su svrbež, pecaknje ili neugodan miris moguće da je došlo do upale. U tom slučaju savjetujem neku od vaginaleta šireg spektra (Geonistin, Polygynax, Macmiror...)