18 dan nakon ovulacije test negativan a menatruacija kasni

ana01234

Dobar dan,zanima me zbog cega mi kasni menstruacija.
Naime zadnju menstruaciju sam imala 09.05. te sam nakon toga imala lagano krvarenje 25.05.og za koje pretpostavljam da je bilo ovulacija. Tocnije otisla sam do svoje ginekologice i ona je potvrdila da se dogodila ovulacija ..napravila mi je uzv.
Danas je 12.06.og a menstruaciju jos nisam dobila.. Dakle proslo je po mom izracunu 18 dana nakon ovulacije.. (sto je po mojim saznanjima pre dugo za lutealnu fazu ciklusa ) Imam nezaaticene odnose,a test na trudnocu sam uradila danas i negativan je.

Hvala Vam puno na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima. Prema opisanom ne radi se o trudnoći.