24 dana

frida

Prvo da Vas pozdravim !
Imam sljedeću situaciju , zadnju menstruaciju sam imala od 03.01.2008-08.01.2008. i onda sam opet dobila 26.01.2008. i još mi malo traje .Inače su mi ciklusi po 33 dana a ovo mi se nije još nikada desilo .Momentalno sam u fazi odmaranja od ljekova za potpomognutu oplodnju, i Vaša sam pacijentica .
Krvarenje mi je jako čudno jer je krv jako tamna skoro pa crna , bolova nekih posebnih nisam imala i sve ostalo mi je ok ali eto malo me brinu te sitnice koje su mi malo čudne .
Imam namjeru krenuti u postupak negdje u 4 mjesecu ove godine, kada malo napunim baterije i s toga želim da bude sve OK.
Recite mi ima li razloga za paniku?

Unaprijed Vam se zahvaljujem.
Katarina Begić Sivac

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
s obzirom da sam potpuno upućen u situaciju mogu vam jednoznačno reći. Nema mjesta panici, vidimo se u travnju!

frida

Uf ....... sada mogu mirno spavati , i puniti baterije za 4-ti mjesec .

Hvala Vam od srca !!