Akne i hormoni

xxxNinaxxx

Poštovani, imam problem s aknama (samo na bradi), koje već godinama ne mogu izliječiti. Brinu me i dlačice koje imam na bradi, iznad gornje usne i na rukama (vidljive). Da li bih se trebala obratiti svojoj ginekologinji, za hormonsku terapiju, te smatrate li da bi mi to moglo pomoći? Imam 34 god.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da bi trebali. Svakako bi dobri bili antiandrogeni preparti i efekt neće izostati.