anomalija materice i IVF???

iva1974

S primarnim sterilitetom se "borim" 5 godina i suprug i ja odlučili smo se za IVF.
Kako ja imam dvorogu matericu molim vas da mi odgovorite jeli poželjno da prije IVF-a uradim operativni zahtjev jer sam čitala da ista može biti uzrok spontanog pobačaja a kako su kod IVF mogući blizanci pretpostavljam da bi u tom slučaju ista bila problem

Na koji način se radi operacija i koliko traje oporavak,odnosno za koliko vremena mogu na IVF ??

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Nikako ne bih preporučio op.zahvat prije pokušaja ostvarivanja trudnoće nekom od metoda potpomognute oplodnje, naravno, ako su iste indicirane.