antidepresivi i trudnoca

purgerica

Postovani! prije 3 godine dijagnosticiran mi je okp.Doktorica mi je prepisala Fevarin jednu dnevno. Medjtuim sada smo odlucili prekinuti posto se osjecam dobro Bogu hvala i ostala su moj zadnja 2 tjedna svaki drugi dan po pola tablete.
Ono sto me zanima- odlucili smo se na dijete i posto imamo problema sa zacecem lijecnik mi je prepisao Klomifen. danas sam dobila menstruaciju pa me zanima dali mogu uzet klomifen bez obzira na to to sto uzimam fevarin jos po pola tabl??
Dali se to moze odrazit na trudnoci u slucaju ako se desi iako cu dotad prestat uzimati fevarin? mene interesira dali znaci mogu uzeti klomifen dok jos konzumiram ovo malo antidepresiva? posto se bas sad potrefila menstruacija. Hvala,lijep Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste se savjetovali sa svojim ginekologom uzimajte.
Za ostala pitanja tu je psihijatar.