Bakterije u urinu u trudnoci

Postovanje,

U 10. Nedjelji trudnoce nalaz urina je pokazao bakterije u urinu(pretpostavljam es.koli). Nakon toga ,po preporuci ginekologa, pila sam 7 dana po 3litra caja od brusnice ,kao i 3 kesice dnevno praska Urimanoza(d manoza) i sledeci nalaz urina je pokazao da nema vise bakterija.
Nakon sto sam poslala ginek. taj nalaz i upitala da li nastavljam sa cajem i kesicama,dobila pomalo nejasan odgovor"odlicno." a kad upitah nastavljam li sa cajem i kesica ,dobila sam odgovor "to se pije mjesec dana" .
Tako da nisam sigurna je li mozda mislila samo na caj , jer to mi se cini mnogo Urimanoze ,pa ne bih da postignem kontraefekat ? Hvala puno.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, s čajem možete nastaviti, a za urimanozu nema više potrebe.