Beta hcg

Nina.Nina

Poštovani, molim vas za mišljenje. Zadnji ciklus bio je 15.4. ciklus varira između 28 i 35 dana(otprilike se vrti oko 30 dana) Nezaštićeni odnos s ejakulacijom u rodnicu bio je 3.5. Zanima me je li isključena trudnoća ako sam vadila beta hcg 12.5 i iznosi 0.2(znam da je to negativno)...no ima li još šanse da će ta beta porasti ili je to to,da se ne nadam bezveze. Razmišljam,možda sam prerano vadila betu ili je u ovom slučaju trudnoća u potpunosti isključena?
Lp i veliko Vam hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, beta HCG se u cirkulaciji majke javlja tek nakon implantacije oplođene jajne stanice. Do implantacije dolazi otprilike tjedan dana nakon oplodnje, no to može potrajati i do 12 dana. Dakle, teoretska mogućnost trudnoće još postoji.

Nina.Nina

Evo mene opet s nažalost meni lošim vijestima. Naime,danas sam dobila menstruaciju. Slabija je,tj još nije krenula kako inače bude prvi dan ali stigne. Čula sam za lažne menstruacije no razmišljati sad da li je to u pitanju je mislim nepotrebno.Zaista sam mislila da je ovaj ciklus dobitni uz sve simptome no dobro,šta je tu je. Ipak je jučer beta bila negativna i sve skupa...možete se čisto osvrnuti namoje postove ako nađete vremena i napisati svoje mišljenje eto.hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

Na žalost, nije došlo do trudnoće.