Betadine u trudnoći

njasanjasa

Poštovani,

trudna sam 34+4 tjedna i jučer sam bila na pregledu kod ginekologa koji mi je propisao BETADINE vaginalete jer sam mu rekla da sam imala neki neobični iscjedak.
Na pregledu je rekao da je sve uredu, ali da za svaki slučaj uzmem navedene vaginalete. Jučer sam korisitla prvu i dosta me je peklo, ali izdrživo da li je to uredu i da li su betadine uredu za trudnoću?

Unaprijed zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

U redu su. Ali su dosta agresivne pogotovo u trudnoći.
Ako će vas i dalje smetat nemojte ih više koristiti.