Biokemijska trudnoća - mogučnost vanmaternične trudnoće

marinka87

Poštovani, ispričavam se ako je već negdje napisano. Prije menstrucije sam napravila test na trudnoću, dva dana i dan pije i na dan menstrucije, bili su pozitivni sva tri. Nakon 2 dana krvarenje kao mjesečnica, otišla na ginekologiju gdje su mi izvadili betu koja je 0,5. Doktrorica je rekla da se vjerovatno radilo o biok.trud. Trenutno mi se čini da imam klasčnu menstruaciju, ali me boli malo na desnoj strani oko jajnika (kao ovulacija). Može li biti vanmaternična ili nemam razloga za brigu.
Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beta HCG vam je negativan i ne radi se o nikakvoj trudnoći. Ako imate bolove u donjem trbuhu svakako se javite na pregled.