Blijeda linija na testu..

zabrinuta777

Lijep pozdrav doktore.
Imam bebu od 16 mjeseci..
Prije 2 dana na testu za trudnocu javila se dosta svijetlija druga linija..ponavlja sam 2x ista situacija svi govore da je to znak da je rana trudnoca.. medjutim radila sam test jutros i dalje je blijeda.. bojim se da nesto nije u redu pa linija i dalje blijeda.. molim vas za vase misljenje.
Od zadnje menstruacije je vec 5i tjedan i 2 dana.. (imala sam neredovne cikluse) .

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je negativan test. Ako sumnjate ponovite test ili napravite beta hcg iz krvi.

zabrinuta777

Napravila sam dva testa ponovno.. sada su bas jako vidljive linije rezultata.. na oba testa..
Ali ipak me brine to sto je test kasnije dosta otkrio.. znaci 15.10. Zadnja menst. A dns tj. 20.11. Pozitivno

Lijep pozz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste ga prvi put dobro napravili ili je bio star i neadekvatan. Za svaki slučaj napravite beta HCG iz krvi.