pilule i bol u dojkama

valek

Poštovani,
pijem Qlairu od lipnja 2016. te u početku nisam uopće imala bolne grudi kao što sam imala izrazito na Yasmin pilulama. Ovaj mjesec od sredine korištenja blistera pa do krvarenja imam povećanu osjetljivost dojki,osobito lijeve dojke te nelagodu u bradavici, a koja se smanjivala kako je krvarenje bilo bliže iako i sad nelagoda postoji a krvarenje je počelo. Imam 41 godinu te sam na pregledu dojki bila prije pet mjeseci .Ima li razloga za raniji pregled ili je to zbog pilula?
Srdačan pozdrav i zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posljedicu su to uzimanja pilula. Ako smetnje pezistiraju i idućih ciklusa sugeriram i raniji pregled.