bol i krvarenje nakon 2 mjeseca

vaneee

poštovani,

imam 20g.rodila sam prije 2 mjeseca,iskljucivo dojim.
porod je bio uredan i imam samo unutarnje savove.
prije 4 dana su me oziljci poceli jako boliti,isto kao kad sam se porodila.mislila sam
da je to mozda od promjene vremena.
jucer i danas sam primjetila slabo krvarenje.
prije 2 tjedana sam bila na ginekoloskom pregledu i sve je bilo uredu.
sto je uzrok tome i dali trebam ici ponovno na pregled?
spolni odnos sam imala prije tjedan i pol,u pocetku samo malo bolno.nikakvo krvarenje poslije nije bilo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ako ste bili kod svog ginekologa i ako je tada bilo sve uredno ne mislim da bi trebali brinuti.
Kad doji većina žena nema menstruaciju, te se povremeno može pojaviti smeđi iscjedak kao odraz niske razine estrogenh hormona.
Mislim da će taj smeđi iscjedak potrajati samo par dana i da će dalje biti sve u redu.