Bol na podrucju maternice

mary26

Dobar dan!!!Evo ovako imam 26godina,mjesecnicu inace imam svakih 28dana do unazad mj dana kada sam dobila tjedan dana prije trajala je 6 dana kao i obicno.Ovaj mj mi je kasnila 3dana i trajala je 4dana sad tjedan dana nakon mjesecnice maternica me jako boli i probada me imam jako obilan zuckasti uscjedak,o cemu se radi jer me jako boli,bol je neizdrziva uz to imam jako veliki pritisak i stomak mi se napuse jako,hvala!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je upala u rodnici, upala mjehura ili jajnika. Sugeriram da posjetite ginekologa.