Bol tijekom spolnog odnosa

Sarica8

Postovani.

Imam 18 godina, prvi put sam imala sploni odnos prije 7 mjeseci.
Od tog prvog puta pa sve do sada (ne bas uvijek, ali skoro pa svaki odnos) ja osjetim neku cudnu bol pri dubljoj penetraciji.
Imala sam mjesecnicu prije 7 dana, i zadnji dan mjesencice sam imala odnose i nisam osjetila takvu bol, medjutim jucer jesam.....
Takvu bol osjecam samo pri dubljoj penetraciji......

Bila sam kod ginekologa prije mjesec dana, na ultrazvuku mi je vidjela puknutu cistu i rekla je kako je vjerovatno do puknuca doslo zbog neke upale.Napravila mi je papa test.Rekla je da ce me zvat...Ali nije.Je to znaci da je mozda papa test u redu? Ili bi me zvala svejedno?
I imam stalno nekakav zuckast gusti iscijedak.....Znate li mozda uzrok tome ?

Hvala

Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, s obzirom da ste bili na pregledu iz vašeg posta isčitavam da se kod vas od uzroka dispareunije, može biti cista na jajniku te infekcija u rodnici koja se manifestira kao obilan žuti iscjedak.Svakako savjetujem da se javite na kontrolni pregled kod ginekologa.