Bol u dojkama

lovac_na_cudesa

Poštovani,

osjećam bol u obje dojke a to mi se događa tjedan dana nakon završetka menstruacije (inače me bole prije nego li trebam dobiti), pa me zanima da li da se strpim ili da posjetim svog liječnika čim prije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Strpite se . Događa se. Hormonski je uvjetovano. Ne brinite.

Minica83

Postovani,brine me bol u dojkama,koji krene par dana pred ciklus i traje i nekoliko dana po zavrsetku istog.Ranije mi se desavalo da imam bol par dana pre ciklusa,ali nikad kada ciklus se zavrsi.Ovako mi je vec drugi ciklus zaredom,otkako sam imala kiretazu.Da li moze to biti posledica uzburkanih hormona i imam li razloga za brigu?Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odraz je hormonskih zbivanja u organizmu. Ne trebate brinuti.