POMOC - IZOSTANAK MENSTRUACIJE

lumia630

Poštovani, kao prvo ispričavam se na pokrenutoj temi koja se već nalazi na forumu ali ne snalazim se baš ovdje. Dakle, menstruaciju sam trebala dobiti 6.9, kasni mi 8 dana, imala sam spolne odnose bez zaštite na prvi dan plodnosti ali dečko je ejakulirao van, postoji li mogućnost trudnoće?
Osjećam jaku bol u donjem dijelu trbuha i imam bolno mokrenje, ostalih simptoma nikakvih. U zadnje vrijeme sam putovala i mienjala mjesto boravista. hvala uprijed. lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test pa se ponovno javite.