Bol u donjem dijelu ledja i smedji iscjedak u sredini ciklusa

Nadaa66

Postovani,
11. dana ciklisa mi se javlja bol u donjem dijelu ledja koja nekad dovodi i do svraba koze na tom dijelu,zatim se pojavljuje tamno smedji iscjedak,koji vremenom postaje svijetliji i nekad ima krvi i to sve traje do pocetka menstruacije.Mozete mi reci u cemu je problem?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da uradite analizu hormona.