Bol u jajniku

Bebano

Postovani u zadnjih par dana osjecam bol u lijevom jajniku i nadutost u stomaku takodjer ponekad imam bol u lijevoj nozi. Seksualno sam aktivna sa muzem i imamo redovan seksualni odnos.A takodjer pokusavano dobiti bebu nekih 9 mjeseci. Pa vas molim da mi pomognete. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bol u jajnku može biti posljedica ovulacije. Niste naveli kada ste imali zadnju menstruaciju tako da mi je teško odgovoriti na pitanje. Ukoliko je sredina ciklusa vjerojatno se radi o ovulaciju.