Upala mjehura

julijana1233

Dobar dan,

Imam vrlo neobicne simptome vec 15 dana, nisu izrazeni ali pocinju me smetati. Osjecam neobicnu napetost i povremenu laganu bol u predjelu oba jajnika te maternice, ponekad bolove u ledima i mozda mjehuru, no ne dok mokrim. Vjerujem da je rijec o upali, jer sam bila izlozena klima uredaju i hladnoj vodi i nikada ne presvlacim mokri kupaci kostim. Trebam li posjetiti doktora ili ce ovi simptomi s vremenom prestati, je li moguce da se stanje pogorsa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posjetite liječnika svakako.

Matija1234

Poštovani,
Prije nekoliko tjedana pojavio mi se problem osjecaja neispraznjenog mjehura i cesceg odlaska na wc. Misleci da je to od stresa to sam zanemarivala te je osjecaj prosao. Prije dva dana simptomi su se opet pojavili. Tijekom mokrenja ne osjecam nikakvo peckanje, samo konstantnu potrebu, odnosno osjecaj kao da moram mokriti, te neugodan osjecaj u predijelu mjehura, iako mi je mjehur ustvari prazan. Radi li se o opali mjehura bez obzira sto nema peckanja ili o necem drugom? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o urinoinfektu. Preporučam da učinite urinokluturu.