bolan seks

Marina9

Pozdrav
Imam 30god. Imam jako bolan seks. Zbog toga decko i ja imamo dulje razmake sa seksom... U vecini slucaja ne bude bas strasno... Ali sad smo imali razmak od mjesec dana i strasno me je boljelo. Sada ne mogu ici na wc koliko me pece i boli,primjetila sam i da mi je ulaz natecen.. sto je najgore ne mogu ni sjediti jer me boli.. Ne koristimo zastitu jer pokusavamo imati djete.
Zanima me kako mogu to izljeciti i sprijeciti da mi se to ubuduce dogada.
Hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Morate se javiti na pregled.Upala rodnice i vanjskog spolovila je vjerovatno uzrok tome.