Bolna kvrzica na usminama vagine sa otokom

Sneska77

Moja devojcica ima 16 god.Nije seksualno aktivna.Pre dva dana pojavila joj se izraslina na levoj strani usmine vagine.Jako je oteklo i bolno i na dodir i bez dodira.Boli je i kada hoda.Sta bi to moglo biti?Hvala unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o upali. Moguće da je upala korijena dlake ili Bartolinijeve žlijezde. Javite se liječniku radi pregleda i terapije. Liječi se antibiotikom.

Sneska77

Hvala Vam puno.Svakako cemo otici kod doktora ali mi je znacilo da se umirim jer danas ambulante ne rade.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.