bolna menstruacija

love1

Postovani,
Ispricavam se ako slicna tema vec postoji ne snalazim se bas po forumu.
Moj problem je sljedeci; menstruacije sam dobijala 2.6. 5.7 8.8 i sada 17.9 . Inace su mi menstruacije nepredvidive otkad san spolno aktivna. Ova mjesecnica mi je kasnila dosta vise nego inace sto me samo po sebi zabrinilo (ne zbog trudnoce). Pms mi je izrazeniji nego inace a M. Oskudnija. S tim da sam pala u nesvjest drugi dan, sto mi se nikada do sada nije dogodilo. Inace imm nizak tlak pa to povezujem sa tim. Donji dio stomaka me cudno boli, ne znam kako bi to opisala ali drugacije nego inace. Neka tupa bol. Prvi put u zivotu imam pristice i to po licu i prsima. Opcenito imam osjecaj kao da mi hormoni divljaju. Znam da sam svasta napisala, ali nisam ni znala odakle da krenem. Mozete li mi rec da li se radi o nekakvom problemu, poput cista i sl.? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda je došlo do prsnuća ciste, ili se možda radi o endometriozi ili slično. Svakako čim prije posjetite ginekologa.