bolni spolni odnos

NikkiNinja

Pozdrav,
Kada sam imala prvi spolni odnos s dečkom a to je bilo prije 4 mjeseca, himen mi nije puknuo (zapravo nisam u potpunosti sigurna) .
Međutim,svaki put kada imamo isponovna seks mene uzasno boli prvih par minuta i kadoj penis pokuša dublje gurnuti mene užasno zaboli i imam osječaj kao da nešto dodiruje kao da je želatina ali puno elastičnije.
Trebam li se brinuti?
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne bi trebali brinuti. Još se uhodavate s odnosima. No da se isključe eventualno neke abnormalnosti rodnice savjetujem ginekološki pregled.