Bolovi u grudima

Andrea1992

Poštovani g. Dejane
Razmisljala sam dali ima potrebe javljati se vezano za moj problem..ocekivala sam iz dana u dan da ce to proci,ali još uvijek nije..
Vako da predem na stvar imam jedan problem koji traje vec nekih moglo bi se reci 3 tjedna..uglavnom vec skoro vise od 20 dana bole me grudi i natekle su dosta..bole me dosta na dodir..ali sto se ostalih stvari tice mjesecnica je redovita...zadnju mjesecnicu sam dobila 27.7.,ali mi mjesecnica nije redovita..ostale mjesecnice prije zadnnje dobivala sam 1. u mjesecu, pa me zanima dali se moram brinuti za nesto vise..dali je u pitanju trudnoca ili nesto drugo,mozda je nesto vezano za zdravlje...pa vas molim za pomoc..da znam sta dalje radit!!
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bolovi u grudima su odraz hormonskog zbivanja u organizmu žene.
Kod neredovitog ciklusa često se viđaju smetnje poput vaših.
Prolaskom iduće menstruacije tegobe će nestati.