Bolovi u karlici i jajniku

elisa

Dobro vece postaovani doktore....Zelim da Vam postavim pitanje u vezi trenutnih bolova koju osjecam.....Od mjeseca decembra pokusvam zatrudnit,ali jos nista...Menstruaciju koju sam dobila u mjesecu decembru bila je bolna i obila trajala sedam dana.....Menstruaciju koju sam dobila u januaru je dosala tacno na vrijeme i traje i sad pomalo..Prva tri dana je bila obilna sa ogromnim komadima sukrvice ja se izvanjavam na opisu i kolicinom puno obilna,danas je cetvrti dan i dosta je slabija..Ali mene brine bol u malom staomaku pracen uz jak pritisak bolovi u jajnicima sa probadanjem zarenjem neznam kako da opisem ali do sad me nikad ovako nije bolilo ogroman pritisak osjecam u sotmaku i zrenje...Bolovi su bas jaki..Zadnji nalazi papa i brisevi uredni..Odnos nezasticen imamo od decembra pratimo plodne dana ali jos nista od trudnoce samo mi se uz zadnju mjesecnicu javila ova bol u jajnicima i stomaku..Izvinite ako je preopsirno pitanje..Prijatno vece..Unaprijed zahvalna...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne mogu ni približno reći o čemu se radi. Sugeriram UZV pregled 9.dan ciklusa.

elisa

Postovani hvala Vam puno na odgovoru...Prijatno vece.....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.