oskudni ciklus

teamateja

Postovani, imam problem sa oskudnom menstracijom, kasni te kada dodje traje 2,3 dana, te pojacano znojenje, mascenje kose, lica te malo akne. To se prije nije desavalo.. Narucena sam na UZV te planiram napraviti prrtrage hormona, sto bi to moglo biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pcos je moguć kod vas ili izostanak ovulacije. Svakako UZV i spolne hormone napravite.