Bolovi u rodnici?

gresan123

Poštovani,
Prije 3 dana dobila sam mjesecnicu (4 dana ranije od očekivanog), i od kad menga traje osjećam neku bol u vaginalnom području. Prvo me boljelo/svrbjelo tu večer kada sam dobila mjesečnicu, a sada me boli i prilikom uriniranja. U zadnja 2/3 tjedna sam skoro svaki dan vozila bicikl. Ali do sada nikad nisam imala takvih problema, a uvijek sam puno vozila bicikl. Može li to biti uzrok boli i možete li reči koliko bi to moglo trajati??
Seksualno sam aktivna, ali dečko i ja skoro uvijek koristimo kondome i isto me nikad ništa nije boljelo od seksa.
Bi li bilo dobro da odem ginekologu ili mislite da će proći samo od sebe?
Unaprijed Vam puno hvala na odgovorima.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da vas boli kod uriniranja moguće da je u pitanju upala mokraćnih puteva. Savjetujem da uradite analizu mokraće.