Braon sekret

Drea48

Poštovani, poslednju menstriaciju sam imala 20.06 do 25.06, i sada u petak sam immala nezaštićen odnos, ali kratko je trajalo, i nije svršio, ni unutra ni s polja.. Međutim danas mi se pojavila kapljica smeđeg sekreta, kao kada treba da dobijem, ali još uvek ne trebam.. Jako se bojim.. Jel moguća trudnoća? Da naglasim da mi menstruacija inače nije redovna. Hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće. Nije bilo ejakulacije. Očekujte menstruaciju kroz koji dan.