Candida

Kety Bety

Poštovani,imam problema s Candidom, u 5. mj sam bila na pregledu i papi te sam dobila Rojazol vaginalete za candidu, a i savjet da koristim Lactogyn vaginalete. Nakon Rojazola bilo je dobro,vise nije bilo iscjetka.Sada sam trosila Lactogyn i kod predzadnje kapsule primjetila sam ponovno vracanje iscjetka koji mi se cini obilniji i ucestaliji. Da nastavim s Lactogynom ili kupim Canesten 3,sto mi mozete preporuciti? Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Canesten tri dana pa Lactogyn i svakako terapija za partnera.

Kety Bety

U redu, hvala Vam na odgovoru. Mislite na Canesten kremu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može i vaginalna krema sa apilikatorom ili vaginalete.