Canesten vaginalete

emsi23

Poštovani! Imam 16 godina, i eto nedavno sam pocela piti antibiotike zbog upale grla. No zbog tih antibiotika sam dobila gljivice u rodnici. Kupila sam Canesten vaginalete 3 i canesten kremu. Sad me zanima dali smijem koristiti te vaginalete ako sam nevina? hoce li one mozda unistiti himen?
nadam se brzom odgovoru, unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može se zaderati himen. Savjetujem da rađe koristite Canesten vaginalnu kremu s aplikatorom.

Minica83

Postovani,posto mi je u vag,brisu nadjena candida,prepisane su mi Canesten vaginalete 3 puta po jedna uvece.Nakon sinocnjeg stavljanja,vaginaleta i u toku dana izlazi u vidu grudvica.Da li je to normalno i da li da stavim vaginaletu i veceras?Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je. Stavljajte još dvije večeri.

jecika2402

Postovani,

Vec nekoliko dana zbog problema sa zelucem koristm Controloc, Rudokal. Danas sam primjetila bijeli iscjedak nalik onome kao kad sam imala gljivicnu infekciju.
Da li se moye koristiti Canesten yajedno sa oovm terapijom?

mira1

postovani imala sam menstruaciju 27.10.2014 iducu menstruaciju sam dobila 06.12 trajala je cetiri dana i bila je normalna.prva dva dana sam imala nenormalne bolove kao da mi sve otpada .prije toga imala sam ne zasticen odnos i nakon menstruacije proslo je 5 dana od toga a ja imam osjecaj kao da cu svaki cas da dobijem imam bol u ledjima kao i ispod stomaka i lijevi jajnik me povremeno boli.nemam pekanje kad mokrim interesuje me dali postoji mogucnost trudnoce i ako sam imala menstruaciju unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jecika možete koristiti iste.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Miro ne radi se o trudnoći ali o mokraćnoj upali svakako.