Tamno smedji-crni menzes

Lisy

Postovani doktore, koristila sam klomifen 5 dana po 2 tablete,imala sam 3 dana uzasne vrtoglavice ali vjerovatno od klomifena.Imala sam zuti sekret. Dobila sam na 28 Dan svjetlo smedje i dva dana je islo a danas je treci dan i ide mi vise crno sa dosta sluzi nekakve.Test sam radila prije 5 dana i negativan je.Imam termin u srijedu a zeljela bi cuti i vase misljenje. Lijep Pozdrav

Lisy

Zelim jos da dodam da imam bas menstrualne bolove ali ne tako jake i jos uvijek crno ide sa dosta sluzi i nekada se pojavi tamna krv ...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite ponovno test. Moguća je cista neovulirana od Klomifena kao uzrok ovakvog krvarenja.
Svakako otiđite na pregled.