Cerviks

natalinatali

Postovani 29 tjedan trudnoce koja uredno protjece, dr. je prilikom pregleda rekao da je beba na mjehuru (to sam osjetila ii sama jer cesto moram na wc i kod hodanja mi bude pritisak), napisao cerviks odrzan uloziv za 1 p, slova poslije p mislim da su rst ali necitko... uglavnom mi je rekao da ne stojim na nogama na mjestu dugo a da mogu lagane setnje... ovo mi je druga tridnoca. Da li vi mislite da mogu i dalje obavljati klasicne kucne poslove, odnosno cega da se suzdrzavam? Hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, cerviks uloživ za prst je uobičajen nalaz za ženu koja je rodila. Možete obavljati uobičajene poslove, izbjegavajte dizanje težih tereta i tjelesne napore.