česta krvarenja

anteo

Bok

Moja mama (48 godina) u zadnje vrijeme ima česta slaba krvarenja koja traju po dan dva i javljaju se svakih desetak dana. Več je imala problema prošle godine kada nije dobila menstruaciju tri mjeseca. Obavila je preglede i sve je bilo u redu. Rečeno joj je da je to početak menopauze.
U zadnje je vrijeme često pod stresom i puno se brine i nervira.
Mogu li ta krvarenja biti povezana sa stresom ili menopauzom, ili bi bilo pametno da je nagovorim da ode liječniku.

Zabrinuto dijete

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
s obzirom na dob Vaše majke i moguće uzroke koji mogu dovesti do nepravilnih genitalnih krvarenja, klinički i UZV VS pregled te PAPA test su uvjet da bismo se mogli postaviti ležernije. Da skratim, molim, svakako nagovorite svoju majku na pregled !