EPIDURALNA

mateja_20

Dragi doktore,
rodila sam prije mjesec dana na carski s epiduralnom anestezijom,
problem je u tome sto i nakon mjesec dana,tocnije nakon 5 tjedana,
krvarenje nije prestalo. štoviše,sad krvarim mnogo jače nego nakon poroda..
je li to normalno ili bih se trebala javiti svome doktoru?!

unaprijed zahvalna!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
preporučio bih da se javite svom ginekologu kako bi objektivizirao intenzitet krvarenja i procijenio da li je, i kakvo, liječenje potrebno.