cista

IVANA

Poštovani,
dijagnosticirana mi je Bartholinijeva cista koja mi je do sada u zadnja 2 mjeseca 2 puta spontano procurila te mi je učinjena toaleta kod moje ginekologice. Ona me je dalje uputila u bolnicu da mi ju odstrane. Molila bih Vas za savjet u koju bolnicu da se javim (Zagreb) i kakav je to zahvat.
Unaprijed hvala.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Ivana,
Nije jasno je li se radi o apscesu Bartolinove žlijezde ili cisti, vjerojatno ipak o apscesu prema Vašem opisu jer cista obično ne "procuri" spontano.
Javite se u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb, radi postavljanja dijagnoze i liječenja.