Crvenilo i peckanje glavića i kožice

Josip94

Poštovani,

Imao sam odnose s partnerkom bez zaštite, i pojavilo mi se crvenilo na glaviću, te na vrhu kožice i ispod kožice, redovno vodim brigu o higijeni, međutim, nakon nekoliko sati poslije tuširanja, glavić bude crven, te sluzav i mokar, uz to sve pecka, ako možete reći bilo šta bio bi vam zahvalan. Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, moguće da se radi o gljivičnoj upali. Savjetujem neku od antimikotičkih krema. Možete ih kupiti u ljekarni i bez recepta. Ukoliko simptomi ne bi prolazili svakako se javite liječniku.