Čudan asimetričan izgled malih usna

jay

Poštovani,

unazad godinu, dvije primjećujem da mi je lijeva mala usmina dosta veća od desne. Znam da je asimetrija tamo dolje normalna, međutim, ono što me brine je to da je lijeva veća usna smežurana, tamnije boje i u njoj je puno slabiji osjet. Prije nekoliko dana primjetila sam da me klitoris boli na dodir na lijevoj strani gdje je i ta usmina. Pregledavala sam i sad se i onaj dijelić skroz blizu klitorisa povećao.
Ne znam je li to povezano s bolnim klitorisom, ali me u svakom slučaju jako brine jer je desna strana "normalna", četveroduplo manja i normalne ružičaste boje.
Što Vi mislite o čemu bi se moglo raditi?

Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je od upale, iritacije, moguća je hipoplazija stidne usne i slično.
Sugeriram pregled.